Rozë

Andrra e Sinanit vishet për herë të parë në dimi e jelek, bëhet nusja më e bukur që keni parë

Andrra Destani është një personazh shumë i pëlqyer dhe i përfolur nga publiku dhe mediat rozë

Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxhës

Tani, janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë edhe më të njohur

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në veshje tipike shqiptare nusërie dhe po duket më bukur se kurrë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MË TË LEXUARAT

To Top