Rozë

‘Fëmija është dhuratë e Zotit’, Devis Xherahu jep lajmin e bukur

Lidhja e këngëtarit Devis Xherahut me modelen Ertemiona Mejdani ka qenë prej vitesh në vëmendje të mediave. Çifti kanë treguar se kanë gjetur shpirtin binjak dhe kanë një lidhje plot pasion.

I pyetur në një intervistë për “Panorama plus” nëse ai dhe Ertemiona e kanë në plan të bëhen prindër, Devisi u përgjigj: “Fëmija është dhuratë e Zotit dhe ne e mirëpresim në çdo moment”.

Këngëtari dha edhe lajmin e bukur se së shpejti do të kemi një dasmë surprizë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MË TË LEXUARAT

To Top