Leximi

Historia e një doktori: Seriali që po bën namin në Turqi vjen në ekranin shqiptar

Seriali që ka thyer rekord shikueshmërie në Turqi, “Mucize doktor” (Doktori i mrekullive) vjen në ekranin shqiptar. Ky serial do të transmetohet nga e hëna, premierë në Klan Kosova.

Seriali “Mucize doktor” tregon historinë e një djali autik me emrin Ali që bëhet një doktor mjaft i zoti. Ai punësohet në një nga spitalet më të mirë të vendit dhe falë aftësive të tij shpëton jetë njerëzish.

“Doktori i mrekullive” do të nis transmetimin nga data 30 mars për tu shfaqur nga e hëna në të premte në ora 19:00 në Klan Kosova.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MË TË LEXUARAT

To Top