Rozë

Në Ditën e Baballarëve, Arilena Ara prek me urimin që bën për të atin

Ditën e djeshme në të gjithë botën ka qenë ‘Dita e Babait’ dhe të shumtë kanë qenë personazhet e huaj, por edhe shqiptar që kanë publikuar foto me baballarët e tyre duke i uruar ata.

Mirëpo, të gjithë janë prekur nga urimi që këngëtarja Arilena Ara ka bërë për të atin që nuk është më.

Ajo ka publikuar një postim në Instastory ku shihet një qiri i ndezur, ndërkohë që përmbi të shkruhet:” Në kujtim të të gjithë të dashurve tanë që nuk janë në Ditën e baballarëve”, duke prekur kështu të gjithë ndjekësit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MË TË LEXUARAT

To Top