Në shtëpinë super moderne të Ingrit Gjonit, çfarë mban në frigorifer këngëtarja

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ingrit Gjoni ka hapur sot dyert e shtëpisë së saj në Gjirin e Lalëzit, për emisionin “E diell”. Ingriti tregoi se situata me koronavirusin e ka alarmuar dhe kur mësoi se virusi kishte mbërritur në vendin tonë, ajo u furnizua me ushqime dhe u izolua menjëherë. Gjatë intervistës në … Continue reading Në shtëpinë super moderne të Ingrit Gjonit, çfarë mban në frigorifer këngëtarja