Rozë

Në shtëpinë super moderne të Ingrit Gjonit, çfarë mban në frigorifer këngëtarja

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ingrit Gjoni ka hapur sot dyert e shtëpisë së saj në Gjirin e Lalëzit, për emisionin “E diell”. Ingriti tregoi se situata me koronavirusin e ka alarmuar dhe kur mësoi se virusi kishte mbërritur në vendin tonë, ajo u furnizua me ushqime dhe u izolua menjëherë.

Gjatë intervistës në kuzhinën e këngëtares, moderatori Ervin Kurti hapi edhe frigoriferin duke treguar ç’mban në të Ingriti.

Më pas këngëtarja tregoi edhe oborrin, pishinën dhe ambiente të tjera.

Ingriti u shpreh se po e shijon shumë vetëizolimin pasi po qëndron me djalin, Paridin dhe familjen e saj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MË TË LEXUARAT

To Top