Rozë

Feston ditëlindjen, familjarët surprizojnë Adelina Tahirin në karantinë

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri, feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 28 vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet nga familjarët, miqtë dhe fansat.

Ditëlindja e ka gjetur të karantinuar këngëtaret për shkak të koronavirusit, por familja e saj është kujdesur t’i zbukurojë ditën duke i organizuar feste surprize.

Adelina ka publikuar në Instastory foto nga supriza familjare, ku shihet shtëpia e dekoruar për festë. Ambienti është mbushur nga lulet shumëngjyrëshe dhe tollumbacet.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MË TË LEXUARAT

To Top