Orë pas ore

KATEGORIA SUPERIORE

KATEGORIA SUPERIORE

KUQEZI

Kategoria I & II

FUTBOLL BOTA

1 of 3,361

KUPAT E EUROPES

Orë pas ore

OPINIONE

GOSSIP

EKSTRA TIME

Kombetaret

1 of 548

SPORTE TE TJERA

Schumacher në gjendje të vështirë, neurokirugu: Një njeri ndryshe nga si e mbajmë…

Michael Schumacher është ende duke marrë veten pas atij dëmtimi që pësoi në dhjetor të vitit 2013 gjatë kohës kur…

Humbi për 40 sekonda nga Mcgregor, Cerrone shkoi menjëherë në spital pas mbylljes…

Conor Mcgregor rikthehet te fitojë pas 1162 ditësh, përballë legjendës Donald Cerrone. Që në startin e…

60 dollarë që të fluturojnë për 40 sekonda, McGregor fiton me KO dhe rekord në 3…

Conor Mcgregor rikthehet te fitojë pas 1162 ditësh, përballë legjendës Donald Cerrone. Që në startin e ndeshjes…

“E di që keni probleme më të mëdha”/ Skandalet në KOKSH, Bezhani i dërgon letër…

Prej disa kohësh KOKSH, Komiteti Olimpik Kombëtar Shqiptar, është në një situatë shumë delikate dhe kaotike.…

Çfarë po bën për të mundur Wilderin? Tyson Fury: Po masturbohem 7 herë në ditë

Tyson Fury do të hyjë në ring në datën 22 shkurt për tu bërballur sërish me Deontary Wilder. Përballja e parë mes…

Skandal/ Tre gishta dhe këngë për Kosovën, Djokoviç shpërthen dhe e quan të…

Novak Djokoviç është një nga tenistët më të njohur dhe më të suksesshëm. Këtë herë ka arritur të fitojë ATP Cup…

PERSONAZH