Orë pas ore

KATEGORIA SUPERIORE

KATEGORIA SUPERIORE

KUQEZI

Kategoria I & II

FUTBOLL BOTA

1 of 3,410

KUPAT E EUROPES

Orë pas ore

OPINIONE

GOSSIP

EKSTRA TIME

Kombetaret

1 of 550

SPORTE TE TJERA

I hodhi peshqiri dhe u ndal loja, Wilder i hakërrehet trajnerit: Përse e hodhe,…

Tyson Fury mposhti kampionin e botës Deontay Wilder me TKO në raundin e 7, duke u shpallur mbreti i boksit.Trajneri…

Një Ferrari F40 përfshihet nga flakët në Monako por të gjithë e kishin mendjen te…

Të shohësh një Ferrari F40 të vitprodhimit 1990 të digjet, padyshim që të vjen keq ta shohësh. Aq më tepër kur…

Ekskluzive/ Ish-menaxheri i parë shqiptar në sportet luftarake, Evren Dalipi flet…

Në një vend të vogël si Shqipëria, kemi parë shumë “luftëtarë” të dalë në sportet e forcës. Realisht jemi kaq të…

Jeta nga vdekja i ndahu 1 mm, boksieri tregon inspirimin kur nga koma përfundoi në…

Robin Patinson ishte vetem 21-vjeç kur në prill të vitit të kaluar u godit brutalisht nga një i droguar teksa…

Një zemër si e Eklent Kaçit nuk bëhet lehtë, talenti nga Laçi e shpreh dashurinë…

Eklent Kaçi është bilardisti më i mirë në Shqipëri, por edhe një nga më të mirët në botë. Pavarësisht moshës së re…

VIDEO/ “Knock out” dyshues dhe aktivitet bastesh i pazakontë, në…

Dave Allen dhe Dorian Darche janë përballur me njëri - tjetrin brenda litarëve të shtunën në një duel për peshat e…

PERSONAZH