Lajme

Bashkoni xhenxhefilin pluhur me këtë përbërës dhe do të zhdukni 5 kg nga dhjami në bark

Kjo është pija që mund t’ju ndihmojë që të forconi sistemin tuaj imunitar, të pastroni trupin, të rregulloni tretjen e ushqimeve dhe njëkohësisht të humbisni rreth 4 apo 5 kilogram nga dhjami në barkun tuaj. Edhe mjekët nuk arrijnë ta besojnë se sa shumë përfitime mund të sjellë ky kombinim, sipas holisticlivingtips.com.
Trupi juaj pastrohet në bazë të kombinimit të përbërësve me veti të shumta mjekësore dhe kështu mund të arrini të përmirësoni shëndetin tuaj të përgjithshëm. Ja se çfarë do t’ju duhet:

Përbërësit:

1limon,
1 lugë mjaltë organik,
Pak piper të kuq,
Pak xhenxhefil pluhur,
1 gotë me ujë të nxehtë,
1 fetë limon.

Përgatitja:
Shtrydhni limonin dhe hidheni në një gotë lëngun. Hidhni edhe një lugë çaji mjaltë, i cili duhet të jetë organik. Pas kësaj, shtoni një majë luge me spec të kuq dhe xhenxhefilin pluhur. Trazojini të gjitha së bashku. Së fundi, shtoni një gotë me ujë të nxehtë dhe lëreni për pak të pushojë.
Kur të jetë ftohur pak, zbukuroni pijen me një fetë limoni dhe pijeni! Kjo pije duhet të konsumohet të paktën për 5 ditë dhe duhet të merret në darkë, para se të flini gjumë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MË TË LEXUARAT

To Top