CoVid-19

Në shtëpinë e Gaz Pajës, aktori dhe bashkëshortja e tij tregojnë si po e kalojnë vetëizolimin

Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij, Ira ishin në një lidhje live nga shtëpia e tyre për emisionin “Ftesë në 5”. Gazi tregoi se karantina ka anët e saj pozitive pasi po kalon më shumë kohë me djalin dhe po zbulon pasione të reja.

Ira tregoi se nga të dy Gazi është ai që i këndon shpesh ninulla djalit dhe e vendos në gjumë.

Gazi u shpreh se zgjohet përditë me dëshirën për t’u marrë me lulet ndërsa Ira tha se i pëlqen shumë gatimi dhe po provon të gatuajë pjata të reja.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MË TË LEXUARAT

To Top