Rozë

Ditëlindja e gjeti të izoluar, Eneda Tarifa tregon si festoi sot

Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa ka festuar ditëlindjen. Ndryshe nga herët e tjera, kjo ditëlindje e ka gjetur të izoluar brenda katër mureve të shtëpisë.

Në një intervistë për “News24” Eneda ka treguar si e ka kaluar këtë ditë. Në mëngjes ka marrë shumë urime nga miqtë, të afërmit, kolegët dhe fansat ndërsa gjatë ditës e ëma i ka përgatitur një kek me arra.

“Për mua është një ditë e bukur në këtë ditë të vështira. Mami në orën 12;00 më bëri një kek me arra dhe me fruta të thata si qëmoti. Sot në mëngjes u zgjova me qindra mesazhe, të afërm, kolegë, fansa. Mbi të gjitha qenë një video nga miqtë, një nga dhuratat më të bukura gjatë viteve të fundit. Lulet mi sollën pikërisht këta miq dhe shokë. E nxorrën nga dheu, theva rregullat dhe shkova tek shkallët, me doreza dhe maskë”, ka treguar kengetarja.

View this post on Instagram

@redon.makashi te permendem edhe ty Redi😊

A post shared by Ola Bruko (@olabruko) on

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MË TË LEXUARAT

To Top