Rozë

E turpshme: Çifti në diasporë rrahet në prani të fëmijëve, gruaja rrah me kabëll burrin dhe publikon pamjet

E turpshme: Çifti në diasporë rrahet në prani të fëmijëve, gruaja rrah me kabëll burrin dhe publikon pamjet

LajmeGazeta Express01/04/2020 6:57

Një video është bërë virale në Zvicër e Gjermani, ku një çift shqiptar atje rrahën mes vete në prani të fëmijëve

Një gura shihet teksa e rrah burrin me një kabëll, diçka e rrallë që deri tani nuk është parë atje.

Madje në rrjetet sociale po komentohet se si e gjithë kjo po ndodhë në prani të 3 fëmijëve të tyre.

Gruaja e frustruar flet shqip dhe nuk ndalet së ofenduari babain e fëmijëve të saj, duke bërë njëkohësisht veprime të pahijshme

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MË TË LEXUARAT

To Top