Rozë

Në ditën e tij të lindjes këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë

Këngëtari shqiptar Altin Sulku feston sot ditëlindjen. Në ditën e tij të veçantë ai ka marrë dhuratën më të çmuar: është bërë baba për herë të dytë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë këngëtari me anë të një postimi në Instagram. Partnerja e tij ka sjellë në jetë një vajzë të cilës ia kanë vendosur emrin Arla.

“2 gezime ne nje dite. Perveç ditelindjes time qe kisha sot dhe ma zbukuruat ju dhe me shume me urimet tuaja, sot i madhi Zot me beri baba per here te dyte dhe nuk kishte dhurate me te bukur per mua ne kete ditelindje. Mire se erdhe prane nesh Arla jone e vogel Zoti te bekofte”, shkruan këngëtari.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MË TË LEXUARAT

To Top