Rozë

Gjiko në hall, Zëri nuk e lë ta prekë Elitën me dorë

Çifti shumë i pëlqyer nga publiku, Gjiko dhe Elita po kalojnë momentet e tyre më të bukura familje, duke parë Zërin të rritet dita ditës. Çifti janë vetëizoluar në shtëpinë e tyre në Kosovë dhe shpeshherë postojnë foto e video nga aktivitetet e tyre në shtëpi gjatë ditës.

Sot Elita ka postuar një video shumë të lezetshme ku të tre shfaqen të përqafuar. Mirëpo vogëlushi nuk e lë Gjikon ta prekë Elitën.

Sa herë që Gjiko vendos dorën në flokët e Elitës, Zëri e largon duke shkaktuar të qeshura tek çifti.

View this post on Instagram

Zëri nuk e lë Gjikon ta prekë Elitën😂😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MË TË LEXUARAT

To Top