Sport

Granit Xhaka merr lajmin më të mirë në jetë

Futbollisti shqiptar që luan për kombëtaren e zvicerane Granit Xhaka do të bëhet për herë të parë baba. “Mami dhe babai po të presin”, ka shkruar Granit Xhaka në foton që tregon shtatzëninë e gruas së tij, Leonitës.


Çifti janë të martuar që nga viti 2017 dhe presin fëmijën e tyre të parë, shkruan 20 minuten.ch, përcjell “Bota sot”.

Ndryshe, Xhaka është pjesë e klubit të njohur anglez, Arsenal, ndërsa pas përfundimit të kampionatit po kërkohet me ngulm nga Inter.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MË TË LEXUARAT

To Top